Sinemia Sinemia - 3 gün önce

Mizah Severler Buraya! Bitmek Bilmeyen Esprileriyle Kasıp Kavuran, Karın Ağrıtan, Gelmiş Geçmiş En Komik Yabancı Diziler

Mizah Severler Buraya! Bitmek Bilmeyen Esprileriyle Kasıp Kavuran, Karın Ağrıtan, Gelmiş Geçmiş En Komik Yabancı Diziler

14.01.2019 - 18:40

Bazen televizyonun ya da bilgisayarın karşısına geçince bizi yormayacak, şöyle yorgunluğumuzu alacak, üstüne bir de kahkahalarla güldürecek yabancı diziler hangileri, bilmek ister misiniz? Buyurunuz, listemiz hazır.

Brooklyn Nine-Nine (2013)
IMDB: 8.3

Brooklyn Nine-Nine (2013)

Brooklyn’in 99. bölgesinde bir karakoldayız. Çocuksu mu çocuksu ama oldukça yetenekli ve zeki bir dedektif olan Jake Peralta, ekibe yeni katılan Yüzbaşı Ray Holt’la kimi zaman karşı karşıya, kimi zaman omuz omuza vaka çözerler. Her biri kendine has dedektiflere gülmekten kırılacaksınız.

Seinfeld (1989)
IMDB: 8.9

Seinfeld (1989)

New York’ta yaşayan Jerry Seinfeld, üç arkadaşıyla beraber aksiliklerle dolu bir rutinin içinde yaşar. Tüm olanlar, tüm karakterler aynı zamanda mizah anlayışımızı da şekillendirir. “Seinfeld”, dokuz sezon sürdü ve uzun yıllar boyunca televizyonun en beğenilen komedi dizisi oldu.

Ofis (The Office, 2005)

Ofis (The Office, 2005)

Ofiste çalışanlar bilirler; gün boyu bir sürü komik ve eğlenceli aksilikler yaşanır aslında ama o ciddi ortamda bunun farkına bile varılmayabilir. Ofis hayatına bir adım geriden bakmak ve dolu dolu eğlenmek isteyenler hemen bu diziye başlayabilirler. Hem de başrolde Steve Carell var.

Friends (1994)
SİNEMİA: 9.0 IMDB: 8.9

Friends (1994)

Her yaşta izlenen, bölümleri ezberlenen, tekrar tekrar baştan başlanabilen dizilerden biri hangisi, bilmek ister misiniz? Friends tabii ki. Manhattan’da yaşayan, 20-30 yaşları arasındaki altı arkadaşın hem gündelik hem de iş yaşamlarına mercek tutan bu dizide gülmek için bolca sebep var. Dizinin başrollerinde Jennifer Aniston ve Courtney Cox gibi yıldızlar yer alıyor.

Arrested Development (2003)

Arrested Development (2003)

Aklı başında bir insan olan Michael Bluth, babası hapse girdikten sonra ailenin sorumluluğunu üstlenir. Ancak sahip çıkmaya çalıştığı aile bireyleri birbirinden şımarık ve işlevsizdir. Michael, tüm bunlarla başa çıkmak için her defasında büyük bir sabırla yola koyulur.
KAYNAĞA GİT