Play Tuşu Play Tuşu - 3 gün önce

GUCCI’DEN LANA DEL REY VE JARED LETO’LU REKLAM

GUCCI’DEN LANA DEL REY VE JARED LETO’LU REKLAM

14.01.2019 - 18:01

Moda dünyasının dev ailesi Gucci, geçtiğimiz Kasım ayında yeni reklam kampanyalarında Lana Del Rey ve Jared Leto’nun yer alacağını açıklamıştı.


Bu gönderiyi Instagram’da gör

Presenting #ForeverGuilty. Academy award-winning actor and musician @jaredleto is joined by multi-platinum singer songwriter @lanadelrey in the new campaign by @_glen_luchford, with a cameo appearance by @courtneylove. Featuring familiar American scenarios, filmed in Los Angeles, they play individuals who live and love outside of social conformism to embody the #GucciGuilty fragrances Gucci Guilty Pour Homme and Gucci Guilty Pour Femme. #GucciBeauty #AlessandroMichele Discover more through link in bio. Creative director: @alessandro_michele Art director: @christophersimmonds Track Title: “The Swag” Artist: Link Wray & The Wray Men Composer/Arranger: Mark Cooper (aka Milton Grant) and Fred L. Wray Jr.

Gucci Beauty (@guccibeauty)’in paylaştığı bir gönderi ()

İşte o reklam kampanyasının vidosundan bir teaser paylaşıldı. #ForeverGuilty sloganıyla paylaşılan reklamın teaser’ı, markanın kült haline dönüşmüş Guilty isimli parfümünün yeni tasarımını tanıtıyor.

Los Angeles’ın simgelerinden birine dönüşmüş ve True Romance filminden de hatırladığımız Rae’s Restaurant’ı mesken tutan reklamda parfümün yeni tasarımlarını görüyoruz. Lana Del Rey ve Jared Leto’nun başrollerini paylaştığı reklamın yönetmen koltuğunda da bu iki sanatçı kadar yetenekli Glen Luchford yer alıyor.
KAYNAĞA GİT